Bieg po prawdziwym Lublinie w ramach Sezonu Lublin

Zapraszamy na nasz kameralny, unikalny Bieg po prawdziwym Lublinie w ramach Sezonu Lublin. W tym roku obchodzimy 450 rocznicę podpisania Unii Lubelskie a także 15 rocznicę akcesji Polski do Unii Europejskiej. Nieprzypadkowo więc bieg tegoroczny jest z podtytułem Bieg od Unii do Unii.

Będzie to wycieczka biegowa z przewodnikiem, angażująca również uczestników. Trasa ciekawa, niespodziewana. Zaczynamy w niedzielę 5 maja o godzinie 17.00 spod Lubelskiego Ośrodka Informacji Turystycznej i Kulturalnej (LOITiK ul. Jezuicka 1). Zapraszamy!!

Zapisy poprzez stronę internetową Sezonu Lublin

https://www.sezon.lublin.eu/

Polecamy także wszelkie inne imprezy realizowane w ramach cyklu Sezon Lublin. Jest to 8 edycja, w tym roku pod hasłem „Lublin 1569-2019. Od Unii Lubelskiej do Unii Europejskiej”. W okresie od 26 kwietnia do 5 maja odbędzie się 280 wydarzeń, które dzięki różnorodnej, zaskakującej i bogatej formule pozwolą przekonać się o tym, że Lublin inspiruje dziedzictwem, zachwyca unikalnymi zabytkami, ma wiele fascynujących historii do opowiedzenia i smaków do skosztowania.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.